Tipy na vianočné darčeky

Ak sa vaša polovička či iná milovaná osoba rada zdržiava v kuchyni, baví ju pečenie či varenie alebo je to naopak a chcete jej uľahčiť či spríjemniť nutnú „povinnosť“, mám pre vás zopár tipov na vianočné darčeky (možno aj povianočné, len tak pre radosť).

Nechajte sa inšpirovať

Doska na krájanie

Možno si poviete, koho by už len potešilo „denko“. Ale pozrite sa na túto nádheru.

Zdroj: www.sashe.sk/StolarstvoKonrad

Dizajnová dubová doska na krájanie, ktorá skrášli každú kuchyňu. Zároveň veľmi praktická, keďže nakrájané potraviny viete zosypať priamo na tanier bez toho, aby ste museli dosku dvíhať.

Ak sa vám zapáčila, objednáte ju priamo tu: https://www.sashe.sk/StolarstvoKonrad/detail/doska-na-krajanie-6

Je skladom, takže stíhate aj do Vianoc 🙂

Receptár

Ak poznáte niekoho, kto je ešte „stará“ škola (samozrejme nie vekom) a rád si spisuje svoje obľúbené recepty, určite sa poteší takému receptáru.

Zdroj: www.sashe.sk/Irina_mikla

Tento elegantný receptár v sebe ukrýva 40 potlačených linajkových listov vo väzbe na karisblok. Výhodou je, že si svoje recepty viete popresúvať ako sa vám páči a listy možno dopĺňať.

Kúpite ho priamo tu: https://www.sashe.sk/Irina_mikla/detail/receptar-5

Forma na pečenie chleba

A nielen taká obyčajná! Táto forma s názvom Medové slnko zatieni aj akokoľvek vydarený (či nevydarený) chlebík.

Zdroj: www.sashe.sk/KatarinaTesar

Ručne vyrábaná keramická forma, ktorá poteší každú milovníčku kváskovania. Samozrejme ju možno použiť aj na prípravu iných jedál. Veľkou výhodou je, že je vhodná do umývačky riadu.

Ak od nej neviete odtrhnúť oči a presne poznáte osôbku, ktorej by ste urobili radosť, objednajte tu: https://www.sashe.sk/KatarinaTesar/detail/forma-na-pecenie-chleba-medove-slnko-okruhla-1

Jogurtovač

Ak si myslíte, že je to len ďalší prístroj do zbierky, ktorý časom zapadne prachom, ste na omyle. Táto praktická mašinka vám za 8 hodín vyrobí najlepší jogurt, aký nekúpite ani v obchode.

Poznáte niekoho, kto zbožňuje jogurty a chce ušetriť životné prostredie od plastov? Jogurtovač je potom ideálny darček.

Zdroj: google.sk

Väčšina jogurtovačov pripraví 7 jogurtov naraz, niektoré majú dokonca náhradné fľaštičky. Nepotrebujete nič predražené, stačí úplne jednoduchý typ, dokonca aj bez časovača.

Na mojom youtube profile nájdete videorecept ako jednoducho pripraviť jogurt v jogurtovači:

Davídkovo korenie

Pred 10 rokmi mal Davídek (vtedy majiteľ reštaurácie) víziu, priniesť na trh korenie bez obsahu soli a glutamanu. So svojou rodinou a tímom prešiel tŕnistou cestou, no vytúžený cieľ sa mu podaril, a tak máme my možnosť zakúpiť si 140 druhov kvalitného korenia.

Zdroj: www.davidkovokoreni.sk

Obdarujte svojich milovaných voňavým balíčkom, ktorý nielen poteší, ale úžasne ochutí každé jedlo.

Vyberte si z 19 druhov darčekových balení: https://www.davidkovokoreni.sk/eshop/kategorie-darkove-balicky-p1

Tento rok ponúka Davídkovo korenie aj exkluzívne darčekové sety, ktoré obsahujú sklenené koreničky s vybranými koreninami. Máte opäť na výber z 19tich druhov: https://www.davidkovokoreni.sk/eshop/kategorie-exkluzivni-darkove-sety-p2

Zdroj: www.davidkovokoreni.sk

Vareškár

Ak hľadáte niečo milé, no zároveň praktické do kuchyne, určite neprehliadnite tento mentolový vareškár.

Zdroj: www.sashe.sk/Majolika-R

Je to handmade výrobok, každý kus je unikát. Nájdete ho vo viacerých farebných vyhotoveniach. Čo ja osobne veľmi oceňujem, je vhodný do umývačky riadu.

Kúpite ho tu: https://www.sashe.sk/Majolika-R/detail/mentolovy-vareskar

Čajová lyžička

Vyjadrite svoju lásku aj takouto drobnosťou ako je čajová lyžička s ručne vyrazeným textom „ľúbim ťa“. Váš/a milovaný/á si na vás s láskou spomenie pri každej šálke čaju či kávy.

Zdroj: www.sashe.sk/rucickovo

Lyžičku dostanete v darčekovom balení, tak sa nemusíte trápiť s balením.

Objednáte tu: https://www.sashe.sk/rucickovo/detail/lubim-ta-7

Kvetinové podšálky

Tieto nežné kvetinové podšálky očaria na prvý pohľad, a to nie len kávičkára. Sú vyrobené zo živice a ručne zbieraných a lisovaných kvietkov. Nájdete ich vo viacerých vyhotoveniach, možno tam nájdete aj svoj obľúbený kvietok.

Objednáte tu: https://www.sashe.sk/Two_HeARTs/detail/kvetinove-podsalky-6

Zdroj: https://www.sashe.sk/Two_HeARTs

Krásnosti od Lucyland

U Lucyland nájdete všetko od hrnčekov až po náušnice. Ak hľadáte originálny handmade darček, určite k nej neváhajte nakuknúť.

Nájdete ju na Sashe: https://www.sashe.sk/Lucyland ale aj na Facebooku https://www.facebook.com/LucylandHandmade či Instagrame https://www.instagram.com/lucyland.with.love/

Verte mi, nebudete sa vedieť vynadívať.

Zdroj: https://www.instagram.com/lucyland.with.love/

Zástery Varenie s maminkou

Každá malá pomocnica potrebuje takúto rozkošnú zásteru. A keď sa zladí s maminkou, radosť bude o to väčšia. Predávajúca vám vie zástery aj farebne prispôsobiť, či dokonca vytlačiť meno. Nakuknite na zástery aj pre tatíkov a synčekov.

Nájdete ich tu: https://www.sashe.sk/blueprint/detail/–5

Zdroj: https://www.sashe.sk/blueprint

Nezabúdajte na to, že každý handmade tvorca potrebuje čas na výrobu výrobku (pokiaľ ho teda nemá skladom), preto sa informujte u tvorcov, či stíhajú do Vianoc.

Komentáre

0 komentárov k “Tipy na vianočné darčekyPridajte vlastný →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *